Hosting Paketlerinin Sitelere Etkisi

Barındırma hizmeti, kullanıcıların Google gibi arama motorlarında sırasını etkilemektedir. Çünkü arama motorunda kullanılan algoritmalar sıralamanın nasıl hesaplanacağı konusunda birçok olanağı göz önüne alır. Bu olanaklar arasında da hosting paketleri bulunuyor.

Sağlam ve kaliteli hosting paketleri sayesinde kullanıcıların sırlaması değişerek üst sıralara yerleşebiliyor. Fakat adını sıça duyurmamış, gelişigüzel firmalardan satın alınan hosting paketleri tam tersine kullanıcıların sıralamasını düşürerek gerilerde yer almasına neden olur. Bu durum sonucunda hem bilgiler güvende tutulmaz hem de o siteye olan güven azalır.

Hosting paketi seçiminde kullanıcıların hız, güvenirlik, güvenlik gibi konulara dikkat ederek paket seçimi yapmaları gerekir. Üç konuya dikkat eden kullanıcıların sırlamasında zamanla yükselmeye başlayacaktır.

Hosting Paketinde Sunulması Gereken Hizmetler

Güvenilir hizmet anlayışıyla hareket ederek müşterilerine en kaliteli hosting paketlerini hizmete sunan firmalar paket içeriğini geniş tutarak müşterilerin sorunsuz bir şekilde barındırma hizmeti almalarına yardımcı olurlar.

Firmalar tarafından hizmete sunulan hosting paketlerinin içeriğinde bulunması gerekenler şöyledir:

 • SSL sertifikasına sahip olma
 • İzinsiz girişleri önleme hizmeti
 • Mail filtreleme
 • Güvenlik duvarının bulunması
 • Bilgisayar korsanlarına karşı yazılım
 • Verilerin kaybolması sonucu hızlı geri yükleme
 • Yedekleme

Aranılan özelliklerin hosting paketleri içerisinde bulunması sonucunda, paketler güvenle satın alınabilir. Firmalar tarafından sunulan barındırma sağlayıcıları sayesinde sitelerin hem hızı hem de güvenirliliği artmaya başlayacağından dolayı, sitelerin ziyaretçi sayısında artış gözlenecektir.

Böylece arama motorlarında üst sıralara çıkarak daha fazla kitleye hitap etmiş olacaksınız.

7/24 Destek Hizmeti

Hosting paketi alarak sitelerindeki bilgileri saklamak ve ihtiyaç anında geri çağırarak kullanmak isteyenlerin paket alırken destek hizmeti de almaları gerekir. Çünkü e -ticaret yapan kurumlar veya bireysel kullanıcılar ilk defa paket satın alırken nasıl kullanılacağı hakkında deneyimli olmadıklarından dolayı, yardıma ihtiyaç duyarlar.

Müşteri temsilcileri tarafından sunulan destek hizmeti sayesinde kullanıcılar paketlerini sitelerine uygulayarak işlerini kolaylaştırmaktadır. 7/24 destek hizmetinin sunulduğu firmamızda da en geniş içeriğe sahip hosting paketleri satın alarak bizimle iletişim halinde kalabilirsiniz.

Sizler için ihtiyacınıza uygun paket seçeneklerini hizmete sunuyoruz. Sizde paket seçimi yapmak ve fiyatlar hakkında bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar

mood_bad
 • Henüz yorum yok.
 • chat
  Yorum yap